АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

      Ціна за 1 літр   
Газ: 32,00 грн
Дизель: 49,00 грн

300x250_4 (2).gif
станом на 10.12.2023

  • Діяльність

Підготовка вагонів-цистен до наливу скраплених вуглеводневих газів. Очистка та продувка ємностей вагонів-цистерн інертним газом (азотом).

Безпечне надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів прямо залежне від рівня технічного стану рухомого складу.

Підготовка вагонів-цистерн до наливу проводиться персоналом АТ "Укрспецтрансгаз" на ремонтно-випробувальній базі в м. Долина, а також на експлуатаційних дільницях Товариства, які знаходяться на території найбільших заводів-виробників скраплених вуглеводневих газів України.

До переліку основних обов’язкових видів робіт, виконання яких забезпечує готовність вагонів-цистерн до наливу в технічному та комерційному відношенні, відносяться:

-        підготовка вагонів-цистерн до перевезення сировини з високими вимогами до умов транспортування (показники концентрації кисню, вологості, тощо) шляхом очистки та продувки ємностей вагонів-цистерн інертним газом (азотом);

-        контроль стану запірно-запобіжної арматури вагона-цистерни перед наливом;

-        контроль за своєчасним проведенням періодичних технічних опосвідчень;

-        контроль за своєчасним проходженням періодичних ремонтів вагонів-цистерн на вагоноремонтних підприємствах Укрзалізниці;