АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

      Ціна за 1 літр   
Газ: 32,00 грн
Дизель: 49,00 грн

300x250_4 (2).gif
станом на 10.12.2023

  • Діяльність

Надання консультацій та технічного супроводу при ліквідації аварійних ситуацій, пов'язаних з вагонами-цистернами, що наповнені скрапленими вуглеводневими газами.

Багаторічний досвід роботи АТ «Укрспецтрансгаз», який на даний момент в сфері транспортування скраплених вуглеводневих газів та технічного обслуговування вагонів-цистерн, якими даний газ транспортується, налічує вже понад пів століття, дозволяє нам стверджувати, що основними причинами аварій на залізничному транспорті при перевезенні скраплених вуглеводневих газів є технічний стан рухомого складу (ходової, запірно-регулюючого обладнання) та технічний стан залізничної інфраструктури.

Тому першочергова увага та максимум зусиль персоналу підприємства приділяється і направляється на забезпечення належного високого рівня технічного стану вагонів-цистерн власності  Товариства.

Проте, відсутність аварій з власним рухомим складом АТ «Укрспецтрансгаз» ще не дає нам права стверджувати, що питання ліквідації аварій та несправностей при транспортуванні скраплених вуглеводневих газів залізничними дорогами нашої держави не потребує постійної уваги і контролю.

Оскільки на ринок транспортування скраплених вуглеводневих газів України допущено широкий ряд транспортних компаній сусідніх держав СНД, контроль стану рухомого складу яких законодавчо не врегульований, питання утримання аварійної бригади та навчання персоналу АТ «Укрспецтрансгаз» є першочерговим та віднесено до особливо важливих. Остання аварія в січні 2014 року з вагонами-цистернами із Кахзахстану, в ліквідації якої брала участь аварійна бригада нашого Товариства, є тому очевидним підтвердженням.

Аварійна бригада та кваліфіковані спеціалісти нашого підприємства, які не на словах знають, що таке скраплені вуглеводневі гази, готові надати любу необхідну консультацію та технічний супровід при ліквідації аварійних ситуацій, пов’язаних з вагонами-цистернами, що ними наповнені.