АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

      Ціна за 1 літр   
Газ: 32,00 грн
Дизель: 49,00 грн

300x250_4 (2).gif
станом на 10.12.2023

  • Діяльність

Ремонт та технічне обслуговування

  АТ "Укрспецтрансгаз" здійснює всі види ремонту, технічного обслуговування і опосвідчення ємностей та запірно-запобіжної арматури спеціалізованих газових залізничних вагонів-цистерн, призначених для перевезення скраплених вуглеводневих газів.

До переліку основних робіт, які проводяться на ремонтно-випробувальній базі Товариства в м. Долина, відносяться: дегазація, продувка  інертним газом (азот), пропарка, очистка, ремонт встановленого обладнання, внутрішні та зовнішні огляди, гідравлічні випробування надлишковим тиском ємностей, а також профілактичний ремонт, ревізія та випробування запірно-запобіжної арматури вагонів-цистерн.

Всі види робіт виконуються висококваліфікованим персоналом підприємства за допомогою сучасного технологічного та енергозберігаючого обладнання таких провідних виробників світу, як: VIESSMANN, KAESER, LOOSGRUNDFOS,GRUNBECK, FАSWILOZWIEK ROELL,

 UNIGRINDFRONIUS, RIKEN KEIKI, INMATEC 

 АТ "Укрспецтрансгаз" атестовано на відповідність вимогам Технічного регламенту пересувного обладнання, що працює під тиском і призначено спеціалізованою організацією, яка має право здійснювати проміжну та періодичну перевірку (технічне опосвідчення) спеціалізованих газових залізничних вагонів-цистерн, призначених для перевезення скраплених вуглеводневих газів, та їх обладнання – свідоцтво №UA.TR.111.0001-15.

Лабораторія по випробуванню запірно-запобіжної арматури АТ "Укрспецтрансгаз" атестована на проведення вимірювань у сфері державного метрологічного нагляду – свідоцтво про атестацію №898.

На підприємстві впроваджено систему менеджменту якості стосовно проведення технічного опосвідчення, ремонту та технічного обслуговування пересувних посудин, що працюють під тиском та запірно-запобіжної арматури, що на них встановлена – сертифікат відповідності УкрСЕПРО №UA2.099.09212-15, сертифікат відповідності №RCU.02.0004-15