АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

   Ціна за 1 літр газу  
18,20 грн.


300x250_4 (2).gif


станом на 17.01.2022
  • Про Товариство

Історія Товариства

Історія створення АТ "Укрспецтрансгаз" сягає січня 1964 року, коли згідно з наказом №18-К ВО "Союзгаз" було створено Долинський товарно-транспортний пункт для транспортування споживачам скрапленого вуглеводневого газу з Долинського газопереробного заводу. Маленький колектив Долинського товарно-транспортного пункту майже за рік своїми зусиллями створив належні умови праці та вже на кінець 1964 року мав приписаних 64 вагони-цистерни і реалізував 32 600 тонн газу. В 1970 році, маючи відповідні об'єми реалізації, товарно-транспортний пункт був реорганізований в Контору зрідженого газу. 

Протягом 1967-1987 років при нафтогазопереробних заводах були створені Прилуцька, Кременчуцька, Лисичанська та Калуська експлуатаційні дільниці нашого підприємства, які забезпечили якісне та безпечне надання послуг з перевезення скраплених газів до споживачів. Окрім цього, підприємство реалізовувало скраплений газ, вироблений Надвірнянським, Дрогобицьким та Мозирським НПЗ, транспортувало пропілен і бутадієнові фракції з Угорщини до колишнього СРСР для підприємств хімічної промисловості. 23 жовтня 1991 року за наказом Фонду Держмайна України №Ф24 було створено фірму із закупівлі, транспортування і реалізації скрапленого газу "Укртрансгаз". 

Початок 90-років був важливим етапом у діяльності підприємства. У нелегкий час переходу до ринкової економіки підприємство зуміло зберегти свої основні засоби - парк газових вагонів-цистерн, втримати імідж надійного перевізника скрапленого газу. Збереження обсягів транспортування газу, а також їх збільшення, дозволило підприємству отримувати стабільні прибутки та фінансувати розроблені програми з оновлення основних засобів, будівництва нових господарських об'єктів, не допускати заборгованості із заробітної плати та платежів до бюджетів усіх рівнів. В 1998 році на виконання указу Президента та постанови Кабінету Міністрів України було створено Державне акціонерне товариство "Укрспецтрансгаз". 

Збільшуючи щорічно обсяги перевезень, підприємство в 2001 році розпочало реконструкцію власної ремонтно-випробувальної бази, переоснащення технологічної котельні, закупку нових вагонів-цистерн для оновлення парку. Із збільшенням об'ємів виробництва скрапленого газу по ДК "Укргазвидобування", в 2003 році створено Юліївську та Селещинську експлуатаційні дільниці АТ "Укрспецтрансгаз". На підприємстві постійно приділяється значна увага забезпеченню нешкідливих та безпечних умов праці, підвищенню кваліфікації працівників, покращенню житлових та побутових умов, недопущенню заборгованості із заробітної плати та платежів до бюджетів усіх рівнів. 

Сьогодні у структурі АТ "Укрспецтрансгаз" працює 3 експлуатаційні дільниці по відвантаженню скраплених газів з заводів-виробників України та ремонтно-випробувальна база в м. Долина, що забезпечує надійну та безпечну експлуатацію залізничних вагоно-цистерн при наданні послуги з перевезення скраплених вуглеводневих газів.