АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

   Ціна за 1 літр газу  
18,20 грн.


300x250_4 (2).gif


станом на 17.01.2022
  • Про Товариство

Інформація про Товариство

Діяльність 

Публічне акціонерне товариство "Укрспецтрансгаз" - спеціалізоване підприємство, основними видами діяльності якого є:

- надання послуг з перевезення скраплених газів та легкої вуглеводневої сировини залізничним транспортом у власному рухомому складі;

- ремонт та технічне обслуговування спеціальних газових вагонів-цистерн.

Надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів 

ПАТ "Укрспецтрансгаз" щорічно транспортує залізницею у власних вагоно-цистернах понад півмільйона тонн скраплених вуглеводневих газів та легкої вуглеводневої сировини. Вже понад 40 років підприємство на цьому ринку обслуговує практично усіх, хто має в Україні справу із скрапленим газом. ПАТ "Укрспецтрансгаз" забезпечує вивезення скраплених вуглеводневих газів з найбільших заводів-виробників України: o ЗАТ "ЛиНІК", м. Лисичанськ; o Кременчуцький НПЗ АТ "Укртатнафта"; o Долинського та Гнідинцівського ГПЗ ВАТ "Укрнафта"; o завод ПОЛІОЛЕФІН", м.Калуш; ТОВ "Карпатнафтохім" o Селещинського УПГГК та Юліївського НГП, ДК "Укргазвидобування".

При зазначених заводах-виробниках функціонують експлуатаційні дільниці ПАТ "Укрспецтрансгаз", які забезпечують якісне та безпечне надання Послуги. Спеціально навчений та атестований персонал здійснює підготовку вагонів-цистерн у технічному та комерційному відношеннях, а також виконання комплексу робіт з організації перевезення скраплених газів залізницею. Координатором процесу надання Послуги є диспетчерська служба ПАТ "Укрспецтрансгаз", яка розташована в головному офісі підприємства в м.Долина. Основними замовниками Послуги є такі потужні компанії, як "ТНК-ВР Коммерс", ЗАТ "Торговий дім "Укртатнафта", ВАТ "Укрнафта", ТОВ "Карпатнафтохім", ДК "Укргазвидобування", газонаповнювальні станції скрапленого газу (ГНС), обласні ВАТ з газопостачання.

Перевезення скрапленого газу на внутрішній ринок здійснюється по всіх регіонах України, в основному - для обласних підприємств з газифікації (облгазів). Найбільш насиченими напрямками експортних перевезень газу є Польща, Туреччина, Румунія, Молдова, Словаччина та Угорщина. Відповідно до чинного законодавства України, ПАТ "Укрспецтрансгаз" отримало Ліцензію Мінтрансу України АА №217062 на право надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів (СВГ) залізничним транспортом та сертифікат відповідності ЕА №026973.

Товариство надає послугу з перевезення скраплених вуглеводневих газів залізничним транспортом відповідно до вимог Технічних умов ТУУ 60.1-00157842-001-2002. Першочергову увагу ПАТ "Укрспецтрансгаз" приділяє підвищенню не тільки якості виконуваних робіт, але й ефективності всіх процесів, що відбуваються на підприємстві. Товариство працює над створенням та впровадженням системи менеджменту якості у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001-2000.