АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

   Ціна за 1 літр газу  
18,20 грн.


300x250_4 (2).gif


станом на 17.01.2022

АТ "Укрспецтрансгаз"


З НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!


З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!


Юрій Вітренко відвідує виробництва Нафтогазу.

   Вчора був перший день робочого візиту голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка на виробничі майданчики Нафтогазу. Нагадаємо, що з 16 по 19 серпня очільник Нафтогазу відвідає три регіони країни, проведе більше десятка зустрічей з трудовими колективами та представниками місцевої влади. 
   Робоча програма цього дня передбачає відвідування нафтогазівських підприємств на Львівщині.


   Перший майданчик – комплекс з наливу скрапленого газу АТ «Укрспецтрансгаз» в Долині Івано-Франківської області. Укрспецтрансгаз має 3 експлуатаційні дільниці з відвантаження скраплених газів і вже 50 років спеціалізується на наданні послуг з перевезення скраплених газів та легкої вуглеводневої сировини залізничним транспортом та автотранспортом для оптових покупців як по Україні, так і в інші країни – зокрема, до Польщі, Туреччини, Румунії, Молдови, Словаччини та Угорщини. Підприємство має власний рухомий склад – вагони-цистерни. Роботи з ремонту та технічного обслуговування цих вагонів працівники Укрспецтрансгазу забезпечують самостійно на ремонтно-випробувальній базі в м.Долина. 
    У 2020-му році акціонерне товариство запустило транспортний вузол зливу-наливу LPG – скрапленого нафтового газу. Тепер підприємство може здійснювати його прийом і перевантаження із з/д цистерн в авто, з авто в з/д цистерни, з авто в авто. Також Укрспецтрансгаз розвиває напрям роздрібної торгівлі скрапленими вуглеводневими газами. 
    В м. Долина голова правління прибув близько 10-ої години ранку і розпочав своє спілкування з працівниками.


   «Важливе завдання – це збільшення національної переробки. Ми зараз спілкуємося з міжнародними партнерами», - наголосив Юрій Вітренко. 
    Голова правління додав, що вже зараз Нафтогаз веде переговори з польським PKN Orlen. Також восени заплановані зустрічі з потенційними американськими інвесторами.


   «Найбільш пріоритетним напрямом є розвиток всього, що пов'язане з біоресурсом. Це будь-яке біопаливо, біогази, використання біомаси, а також більш глибока переробка, яка обумовить розвиток, або модернізацію усієї інфраструктури в Україні. І про це ми також будемо говорити як з нашими міжнародними партнерами, так і будемо розглядати власні можливості», - зазначив Юрій Вітренко. 
    Під час зустрічі з колективом АТ «Укрспецтрансгаз» очільник Нафтогазу підкреслив важливість власних ініціатив співробітників для розвитку підприємства.


   «Ми пройшли складні часи, 2014-2015 рр., зараз – знову ж таки, складні часи. Але ви знаходите можливості – як власними силами і за рахунок нових напрямів діяльності, за рахунок нових партнерств, зробити так, щоб підприємство розвивалося і люди стабільно працювали, отримували зарплату. Це дуже важливо – щоб була ця ініціатива, щоб ви ставилися до підприємства, як до свого бізнесу в хорошому сенсі цього слова. Щоб ви знаходили можливості та їх реалізовували, замість того, щоб просто сидіти та чекати чогось від когось. Тому, за це – особиста подяка!», - підсумував Юрій Вітренко.

СВЯТО ВИШИВАНКИ В АТ "УКРСПЕЦТРАНСГАЗ" 2021


Вишиванку одягай – Україну кохай!

 «Україна Шевченкова квітне, бо вишивана у неї душа»

Колектив АТ «Укрспецтрансгаз» щорічно підтримує флешмоб, одягаючись в українські вишиванки з метою підтримання єдності українського народу.

«Вишиванка — це документ українського народу! Це оберіг! В орнаментах вся магія, любов і історія кожного регіону моєї улюбленої країни!»

Українська вишита сорочка здавна в Україні служила як прикрасою, так і оберегом. Таємничою мовою вишивки вона передавала безліч побажань для сімейного благополуччя та щастя людини, яка її одягала.

Раніше сорочка мала для наших предків магічний, релігійний сенс — з нею було пов’язано багато забобонів, застережень, вірувань. Кожен символ та колір ніс сакральне значення, як і те, хто вишиває сорочку, з яким настроєм та думками — вона мала слугувати власникові оберегом. Українці вірили, що сорочка може безпосередньо вплинути на долю того, хто її носить.

Вишиванка-символ єднання України, який обєднає українців у всьому світі!

Зі світлим святом Великодня 2021!


ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ - 28 КВІТНЯ 2021РОКУ