АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

      Ціна за 1 літр   
Газ: 32,00 грн
Дизель: 49,00 грн

300x250_4 (2).gif
станом на 10.12.2023

АТ "Укрспецтрансгаз"


ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ГЕРОЮ...З ДНЕМ ВИШИВАНКИ


ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ! ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!


ДОПОМОГА ЗСУ


   


       З початком повномасштабного вторгнення, працівники АТ «Укрспецтрансгаз» в різний спосіб долучалися до підтримки та допомоги армії. Для виконання завдань на лінії фронту військовим вкрай необхідні автомобілі. Працівниками Товариства зібрані кошти на придбання автомобіля VW Transporter T4. 
    4 листопада 2022 року, авто було освячене та передане військовим для потреб Збройних Сил України. Хай автомобіль приносить користь воїнам і допомагає нашим хлопцям здобувати омріяну перемогу. 
       Разом до перемоги! Слава Україні!

АТ "Укрспецтрансгаз" продовжує забезпечувати ритмічну поставку скраплених вуглеводневих газів в тісній співпраці з Укрзалізницею, заводами-виробниками УГВ та Укрнафта, а також з багатьма іншими учасниками паливного ринку України в умовах воєнного стану.

   АТ "Укрспецтрансгаз" продовжує забезпечувати ритмічну поставку скраплених вуглеводневих газів в тісній співпраці з Укрзалізницею, заводами-виробниками УГВ та Укрнафта, а також з багатьма іншими учасниками паливного ринку України в умовах воєнного стану. Товариство приймає безпосередню активну участь в диверсифікації напрямків постачання паливного ресурсу від виробників і трейдерів з Західних країн-партнерів: Польщі, Словаччини, Угорщини та Румунії. При цьому Товариство докладає всіх зусиль із забезпечення належної технічної і комерційної придатності рухомого складу. Крім цього, Укрспецтрансгаз активно долучається до матеріальної та фінансової підтримки і забезпечення ЗСУ, а також до матеріально-побутового облаштування колег Групи Нафтогаз та членів їх сімей, та створення їм належних умов для виконання професійних обов'язків по забезпеченню діяльності Групи Нафтогаз за умов вимушеного переміщення.

З НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!


З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ, ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ!


Юрій Вітренко відвідує виробництва Нафтогазу.

   Вчора був перший день робочого візиту голови правління НАК «Нафтогаз України» Юрія Вітренка на виробничі майданчики Нафтогазу. Нагадаємо, що з 16 по 19 серпня очільник Нафтогазу відвідає три регіони країни, проведе більше десятка зустрічей з трудовими колективами та представниками місцевої влади. 
   Робоча програма цього дня передбачає відвідування нафтогазівських підприємств на Львівщині.