АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

   Ціна за 1 літр газу  
10,60 грн.


300x250_4 (2).gif


станом на 29.02.2020
  • Діяльність

Надання послуг з перевезення скраплених вуглеводневих газів

ПАТ "Укрспецтрансгаз" вже понад 50 років надає послугу з перевезення скраплених вуглеводневих газів залізничними спеціалізованими газовими вагонами-цистернами. Наявний парк власного рухомого складу надає можливість Товариству забезпечити  транспортування залізницею понад півмільйона тонн скраплених вуглеводневих газів та легкої вуглеводневої сировини на рік.

Перевезення скраплених вуглеводневих газів на внутрішній ринок здійснюється по всіх регіонах України, в основному - для обласних підприємств з газифікації (облгазів). Найбільш насиченими напрямками експортних перевезень газу є Польща, Туреччина, Румунія, Молдова, Словаччина та Угорщина.

Спеціально навчений та атестований персонал Товариства здійснює підготовку вагонів-цистерн у технічному та комерційному відношеннях, а також виконання комплексу робіт з організації перевезення скраплених газів залізницею. Координатором процесу надання Послуги є диспетчерська служба ПАТ "Укрспецтрансгаз", яка розташована в головному офісі підприємства в м. Долина.

Відповідність послуг Товариства з перевезення скраплених вуглеводневих газів вимогам чинного законодавства України та міждержавних нормативних документів в сфері перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом засвідчена сертифікатом відповідності UA9.097.00911-15 та ліцензією Міністерства Інфраструктури України АВ №548958.