АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

   Ціна за 1 літр газу  
09,90 грн.


300x250_4 (2).gif


станом на 09.04.2020

АТ "Укрспецтрансгаз"


УКРСПЕЦТРАНСГАЗ ПРОФІНАНСУВАВ ЗАКУПІВЛЮ МЕДТЕХНІКИ ДЛЯ ЛІКАРНІ УКРСПЕЦТРАНСГАЗ ПРОФІНАНСУВАВ ЗАКУПІВЛЮ МЕДТЕХНІКИ ДЛЯ ЛІКАРНІ
АТ «Укрспецтрансгаз», який входить до нафтового дивізіону НАК «Нафтогаз України», надав благодійну допомогу Долинській багатопрофільній лікарні в Івано-Франківській області на закупівлю обладнання генерування кисню для апаратів штучної вентиляції легень.

Оперативна закупівля такої медтехніки є вкрай важливою, тим паче в умовах поширення пандемії коронавірусного захворювання.

Новий кріогенний резервуар є мінімально трудозатратним (для обслуговування потрібен лише один оператор), а термін його експлуатації сягає більше 20 років.

Окрім цього, Укрспецтрансгаз профінансував закупівлю для Долинської лікарні мобільного кисневого концентратора, обладнання стерилізатора повітряного та бактерицидних ламп. Це обладнання вже діє і допомагає лікарям медзакладу у боротьбі з пандемією вірусу.

Долинська багатопрофільна лікарня є однією з опорних для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в Івано-Франківській області. Медзаклад охоплює близько 150 тис. жителів Долинського, Рожнятівського районів та міста Болехів, значна кількість яких задіяна у нафтовій промисловості.

Підприємства групи Нафтогаз перебувають у постійному оперативному діалозі із громадами, де присутні потужності компаній. Це дозволяє швидко реагувати на питання, що виникають в процесі життєдіяльності місцевого населення та спільно й ефективно їх вирішувати.

З початку введення карантинних заходів усі підприємства нафтового дивізіону НАК «Нафтогаз України» прийняли низку рішень для убезпечення працівників компаній від можливого зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19. Зокрема, компанії надали працівникам можливість виконувати свої робочі обов’язки у віддаленому режимі, щодня проводять моніторинг стану їх здоров’я, подбали про всі необхідні засоби індивідуального захисту та проводять профілактичні бесіди про поточну епідемічну ситуацію та ризики інфікування коронавірусом.

Всі підприємства Групи працюють безперебійно, злагоджено та відповідально.

***

За цей час Група Нафтогаз вже закупила для своїх працівників:
• Медичні маски та респіратори – 313 908 штук

• Безконтактні термометри – 95 штук

• Захисні окуляри – 5 209 пар

• Рукавички – 99 136 пар

• Антисептик для рук – 11 349 літрів

• Дезінфектори для поверхонь та приміщень – 8 280 літрів

• Захисні костюми – 1 850 комплектів.

Нагадуємо, що захист від коронавірусу – це ще й персональне завдання та відповідальність кожного. Дисципліна, здоровий глузд, обачність – сьогодні все це має життєво важливе значення.

.

З НОВИМ 2020 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!СВЯТО ВИШИВАНКИ В ТОВАРИСТВІ 2019


З ЮВІЛЕЄМ АТ "УКРСПЕЦТРАНСГАЗ" - 55 РОКІВ


Особлива інформація - зміна типу акціонерного товариства
     Рішенням   Загальних   зборів   акціонерів   ПАТ   “Укрспецтрансгаз»”   від 21.05.2018 №114 прийнято рішення про зміну типу акціонерного товариства з публічного акціонерного на приватне акціонерне.
    У  зв’язку із зміною типу Товариство перейменовано з Публічного акціонерного товариства “Укрспецтрансгаз” на Акціонерне товариство  “Укрспецтрансгаз”.  Державну реєстрацію змін проведено 24.05.2018р.

Свято вишиванки в Товаристві


Оптова торгівля скрапленими вуглеводневими газами

        Публічне акціонерне товариство «Укрспецтрансгаз» пропонує скраплений вуглеводневий газ для побутового споживання та автотранспорту виробництва України, Білорусії, Казахстану, тощо. 

     На вимогу замовника Товариство здійснює оптові поставки скраплених вуглеводневих газів як залізничним, так і автомобільним транспортом. Точність поставок забезпечується автомобільними та залізничними вагами, які встановлені на території підприємства, проходять періодичну державну метрологічну повірку та відповідають всім вимогам Укрметртестстандарту та чинного законодавства України. 

   Газ від ПАТ «Укрспецтрансгаз» – це екологічність, потужність та економічність Вашого газового обладнання!