АТ "Укрспецтрансгаз"

офіційний сайт

   Ціна за 1 літр газу  
11,60 грн.


300x250_4 (2).gif


станом на 20.10.2020

АТ "Укрспецтрансгаз"


З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!


СВЯТО ВИШИВАНКИ В ТОВАРИСТВІ 2020


Колектив АТ «Укрспецтрансгаз» щорічно підтримує флешмоб, одягаючись в українські вишиванки з метою підтримання єдності українського народу. Нажаль цьогорічний День вишиванки проходить у період карантинних обмежень через пандемію Covid-19, а тому не можемо влаштувати традиційний для нас флешмоб. Однак, з великою радістю згадуємо минулорічні фотосесії, та ділимося фотогррафіями нашого колективу у вишиванках. Вишита сорочка це оберіг, символ здоровя, добробуту та краси, щасливої долі й родової памяті, любові та святковості. Нехай ця символічна річ зітре кордони й обєднає українців у всьому світі.

Зі світлим святом Великодня!


Укрспецтрансгаз надає благодійну допомогу Долинській ЦРЛ


УКРСПЕЦТРАНСГАЗ ПРОФІНАНСУВАВ ЗАКУПІВЛЮ МЕДТЕХНІКИ ДЛЯ ЛІКАРНІ УКРСПЕЦТРАНСГАЗ ПРОФІНАНСУВАВ ЗАКУПІВЛЮ МЕДТЕХНІКИ ДЛЯ ЛІКАРНІ

АТ «Укрспецтрансгаз», який входить до нафтового дивізіону НАК «Нафтогаз України», надав благодійну допомогу Долинській багатопрофільній лікарні в Івано-Франківській області на закупівлю обладнання генерування кисню для апаратів штучної вентиляції легень.

Оперативна закупівля такої медтехніки є вкрай важливою, тим паче в умовах поширення пандемії коронавірусного захворювання.

Новий кріогенний резервуар є мінімально трудозатратним (для обслуговування потрібен лише один оператор), а термін його експлуатації сягає більше 20 років.

Окрім цього, Укрспецтрансгаз профінансував закупівлю для Долинської лікарні мобільного кисневого концентратора, обладнання стерилізатора повітряного та бактерицидних ламп. Це обладнання вже діє і допомагає лікарям медзакладу у боротьбі з пандемією вірусу.

Долинська багатопрофільна лікарня є однією з опорних для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в Івано-Франківській області. Медзаклад охоплює близько 150 тис. жителів Долинського, Рожнятівського районів та міста Болехів, значна кількість яких задіяна у нафтовій промисловості.

Підприємства групи Нафтогаз перебувають у постійному оперативному діалозі із громадами, де присутні потужності компаній. Це дозволяє швидко реагувати на питання, що виникають в процесі життєдіяльності місцевого населення та спільно й ефективно їх вирішувати.

З початку введення карантинних заходів усі підприємства нафтового дивізіону НАК «Нафтогаз України» прийняли низку рішень для убезпечення працівників компаній від можливого зараження гострою респіраторною хворобою COVID-19. Зокрема, компанії надали працівникам можливість виконувати свої робочі обов’язки у віддаленому режимі, щодня проводять моніторинг стану їх здоров’я, подбали про всі необхідні засоби індивідуального захисту та проводять профілактичні бесіди про поточну епідемічну ситуацію та ризики інфікування коронавірусом.

Всі підприємства Групи працюють безперебійно, злагоджено та відповідально.

***

За цей час Група Нафтогаз вже закупила для своїх працівників:
• Медичні маски та респіратори – 313 908 штук

• Безконтактні термометри – 95 штук

• Захисні окуляри – 5 209 пар

• Рукавички – 99 136 пар

• Антисептик для рук – 11 349 літрів

• Дезінфектори для поверхонь та приміщень – 8 280 літрів

• Захисні костюми – 1 850 комплектів.

Нагадуємо, що захист від коронавірусу – це ще й персональне завдання та відповідальність кожного. Дисципліна, здоровий глузд, обачність – сьогодні все це має життєво важливе значення.

.

З НОВИМ 2020 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!!СВЯТО ВИШИВАНКИ В ТОВАРИСТВІ 2019